Інститут кардіології ім. акад. М.Д. Стражеска турбується про надання високоспеціалізованої медичної допомоги кардіологічного та ревматологічного профілю вимушено переміщеним людям, кількість яких зростає з огляду на активність бойових дій на півдні та сході нашої країни. Тому наші фахівці продовжують надавати консультативно-діагностичну допомогу внутрішньо переміщеним особам на базі ДУ «Інститут патології крові та трансфузійної медицини» НАМН України у м.Львові. Задля вашої зручності та уникнення черг просимо звертатися для попереднього запису за телефоном 067-549-70-17.
![photo_2022-04-29_20-42-11](https://strazhesko.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-29_20-42-11.jpg)
![photo_2022-04-29_20-42-18](https://strazhesko.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-29_20-42-18.jpg)