Стентування хворого з гострим інфарктом міокарда

Реанімаційний зал для надання медичноі допомоги

Надання медичноі допомоги в умовах укриття

Подяка пацієнта в цей складний час

Національний Науковий Центр «Інститут кардіології ім. М.Д. Стражеско» НАМН України у складних умовах війни та військового стану, Інститут продовжує цілодобово надавати, за принципом 24/7, екстрену медичну допомогу хворим на гострий інфаркт міокарда, порушення ритму серця, серцевої недостатності, забезпечується інтервенційна допомога та стентування хворим, які вимагають цієї допомоги. Сьогодні Інститут орієнтований на надання медичної допомоги пораненим.

Підготовлено першу чергу, на 30 ліжок, для надання медичної допомоги в умовах бойових дій, за необхідності кількість ліжок може бути збільшено. У рамках загального медичного простору Академія Медичних Наук, у разі потреби, буде забезпечена спадкоємність надання хірургічної, травматологічної або нейрохірургічної допомоги. Передбачені цілодобові контакти з відповідними установами АМН України.

Сьогодні також звертаємося до волонтерських та спонсорських організацій щодо додаткового постачання кровоспинних препаратів для зупинки кровотеч, за необхідності, для переливання крові та кровозамінних препаратів. Розроблено інструкції та адаптований протокол для надання медичної допомоги пораненим в умовах стаціонару кардіологічного профілю.

Колектив інституту з розумінням сприймає надання медичної допомоги в умовах бойових дій, виявляючи згуртованість та професійну відповідальність. Впевнені, що наші зусилля щодо надання медичної допомоги сприятимуть перемозі нашої Армії, територіальній обороні та всього населення Держави, яке долучається для боротьби із загарбниками.