ДУ ННЦ «Інститут кардіології ім. акад. М.Д.Стражеска» НАМН України

Оголошує про відкриття вакансій лікарів кардіологів консультативної поліклініки та лікарів-кардіологів відділення реанімації та інтенсивної терапії 

Вимоги до посади лікаря-кардіолога консультативної поліклініки

-вища освіта другого (магістерського) рівня у галузі знань «Охорона здоров’я» за спеціальністю «Медицина»

-проходження інтернатури за спеціальністю «Загальна практика—сімейна медицина» або «Внутрішні хвороби» з подальшою спеціалізацією за фахом «Кардіологія»

-наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) вищої кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. 

-стаж роботи за фахом понад 10 років з абмулаторним або стаціонарним досвідом.

 -наявність досвіду роботи з інформаційною медичною системою.

Вимоги до посади лікаря-кардіолога відділення реанімації та інтенсивної терапії:

ища кваліфікаційна категорія, вища освіта другого рівня за ступенем магістра галузі знань «Охорона здоров’я», спеціальністю «Медицина».

 -спеціалізація за фахом «Кардіологія» (інтернатура, курси спеціалізації).  Стаж роботи за фахом понад 10 років. 

-наявність досвіду з методів лікування при невідкладних станах в клініці внутрішніх, інфекційних, нервових і хірургічних хвороб, 

-володіння методиками проведення серцево-легеневої реанімації на спеціалізованому етапі, пункції плевральної порожнини та перикарду, електричної дефібриляції серця, катетеризації центральних вен та артерій, навички з проведення інтенсивної терапії при невідкладних станах 

Резюме має бути надіслані на електронну адресу: nata_asti@ukr.net

В темі листа зазначити «2021-лікар консультативної поліклініки» або «2021-лікар-кардіолог відділення реанімації та інтенсивної терапії».

За результатами розгляду резюме кандидати будуть запрошені на співбесіду. Умови роботи роботи будуть обговорені під час співбесіди.